الان تقریبا همه چیز خوبه هر وقت همه چیز خوب میشه من می ترسم چون یه جور زد حال می خورم و یه جورایی بهم می ریزم

یه اتفاق ممکنه یه جوری زندگی تو بهم بریزه که اصلا انتظارش رو نداری و باورش برات سخته

13 مهر که  هفتمین سالگرد فوت پسرم بود یه متنی رو به دختر کوچیکم گفتم آماده کنه بزاریم تو گروهای تلگرام  فامیل و آشنا ووو

تا یه فاتحه ای خونده بشه و نثار روحش کنن از جمله این  متن رو همراه عکس فرستادیم برای یکی از دوستای صمیمیه پسرم که ای کاش نمی فرستادیم 

فرستادن همان و پیغام و پسغام  ناخواسته بین این دوست پسرم و دختر کوچیکم که شوخی شوخی و چند تا سوال و صحبتهایی از خاطرات گذشته و حس مشترک بین این دو و پسرم که هر دو خیلی خیلی نزدیک بودن به پسرم و خاطرات خوبی داشتن داشت مشکل ساز میشد که خدا رو شکر به هر طریقی جلوش فعلا گرفته شد

در حالی که دوست صمیمی پسرم خیلی فهمیده و با شعور و خوش زبون و خوش صدا و تو دل برو  همه چیز تموم در نظر ما بود ؛ خارج از تصور ما زد حال زد و آنچنان حالی از ما گرفت که نگو و نپرس البته شایدم ما داریم اشتباه می کنیم و قضیه آن طور که ما فکر می کنم نباشه ؛ خدا عالمه؛قضاوت از راه دور اصلا درست نیست 

در هر صورت فعلا زندگی ما برگشت رو روال قبلی و  عادیه خودش ؛  تا خدا چی بخواد 

امیدوارم هر چی خیر و صلاح هست پیش بیاد 

خداوند به همه ی ما کمک کنه

الههههی آمین

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بلاگ نقره ای صفر تا صد دیگ بخار! بیوگرافی بزرگان سینمای ایران Tyler نگین طبیعت لایسنس نود 32 - لایسنس رایگان ورژن 14, 13, 12, 11, 10, 9 - سریال فعالسازی نود32 دانلود و خرید سریال های ایرانی اجتماعی ، کمدی و عاشقانه Zariah9twnq site سازمان مجاهدین خلق(خائنان پلید) طرح توجیهی ویژه تمامی استانهای ایران